gemeenteraad

De gemeenteraad is het hoogste orgaan binnen een gemeentebestuur. Om de zes jaren worden de gemeenteraadsleden rechtstreeks verkozen. De 23 gemeenteraadsleden zijn op die manier de vertegenwoordigers van de Lummense inwoners. Zij stippelen de krijtlijnen van het beleid in de gemeente uit. Zij vergaderen minstens tien keer per jaar. Iedereen is hier welkom, want deze zittingen zijn openbaar.

Veerle Beckers

Veerle Beckersraadslid (CD&V)
Gijzevennestraat 46, 3560 Lummen
0498 14 13 27
veerle.beckers@lummen.be

Ceyssens Johnny

raadslid (Groen)
Loyestraat 6, 3560 Lummen
013 29 40 10
0495 87 30 03
johnny.ceyssens@lummen.be

Koen Claes

raadslid (N-VA)
Stokrooiestraat 4A, 3560 Lummen
0476 60 57 90
koen.claes@lummen.be

Stefan Coenen

raadslid (Lumineus/Vld)
Infanteriestraat 19, 3560 Lummen
0472 33 72 19
stefan.coenen@lummen.be

Jeffrey Mardulier

raadslid (sp.a)
Meldertsebaan 40, 3560 Lummen
0477 71 11 90
jeffrey.mardulier@lummen.be

An Goijens

raadslid (Lumineus/Vld)
Opworpstraat 43, 3560 Lummen
0498 26 82 67
an.goijens@lummen.be

Ludo Hermans

voorzitter gemeenteraad (CD&V)
Ringlaan 30, 3560 Lummen
013 52 20 23
ludo.hermans@lummen.be

Sander Hoogstijns

raadslid (CD&V)
Hulshoekstraat 27, 3560 Lummen
0494 44 76 80
sander.hoogstijns@lummen.be

Betty Luyten

eerste schepen (CD&V)
Nachtegaalstraat 29, 3560 Lummen
013 31 37 83
0477 59 24 78
betty.luyten@lummen.be

Maarten Vannoppen

raadslid (CD&V)
Berkenstraat 3A, 3560 Lummen
0476 94 38 19
maarten.vannoppen@lummen.be

Rita Moors

raadslid (N-VA)
Kapelstraat 21, 3560 Lummen
0475 37 13 08
rita.moors@lummen.be

Maggy Peeters

raadslid (N-VA)
Groenstraat 1, 3560 Lummen
013 52 18 97
0476 80 53 56
maggy.peeters@lummen.be

Niels Schoofs

raadslid (onafhankelijk raadslid)
Windmolenstraat 10, 3560 Lummen
0498 67 93 87
niels.schoofs@lummen.be

Dirk Snyers

vijfde schepen (CD&V)
Toekomststraat 6, 3560 Lummen
0475 28 68 97
dirk.snyers@lummen.be

Hans Suffeleers

raadslid (onafhankelijk raadslid)
Meldertsebaan 70, 3560 Lummen
0497 52 70 92
hans.suffeleers@lummen.be

Guy Vaes

raadslid (CD&V)
Geeneindestraat 115, 3560 Lummen
013 32 86 15
0475 83 10 61
guy.vaes@lummen.be

Maggi Van der Eycken

Maggi Van der Eyckenraadslid (sp.a)
Langgorenstraat 4, 3560 Lummen
013 44 45 18
0474 22 27 25
maggi.vandereycken@lummen.be

Lars Van Rode

Lars Van Rodetweede schepen (sp.a)
Fonteinstraat 4, 3560 Lummen
0496 63 66 01
lars.vanrode@lummen.be

Wim Vangeel

Wim Vangeelderde schepen (CD&V)
Meldertsebaan 21 bus 02.2, 3560 Lummen
0486 97 37 97
wim.vangeel@lummen.be

Michel Vanhoyland

raadslid (Lumineus/Vld)
Violetstraat 17, 3560 Lummen
0471 27 38 09
michel.vanhoyland@lummen.be

Veerle Verboven

raadslid (CD&V)
Schulensebaan 2/3.4, 3560 Lummen
0473 46 64 59
veerle.verboven@lummen.be

Mario Vrancken

Mario Vranckenvierde schepen (sp.a)
Nieuwstraat 44, 3560 Lummen
0494 53 63 39
mario.vrancken@lummen.be

Luc Wouters

Luc Woutersburgemeester (CD&V)
Boogbosstraat 31, 3560 Lummen
013 46 26 33
0475 31 07 29
luc.wouters@lummen.be