college van burgemeester en schepenen

Het college van burgemeester en schepenen – ook wel schepencollege genoemd – is belast met het dagelijks bestuur van de gemeente, binnen het kader dat de gemeenteraad gecreëerd heeft. Alle officiële briefwisseling dient gericht te zijn aan het college.

Luc Wouters

Luc Woutersburgemeester (CD&V)
Boogbosstraat 31
3560 Lummen
013 46 26 33 – 0475 31 07 29
luc.wouters@lummen.be
Bevoegdheden: veiligheid, burgerzaken, ruimtelijk ordening, patrimonium

Betty Luyten

eerste schepen (CD&V)
Nachtegaalstraat 29
3560 Lummen
013 31 37 83 - 0477 59 24 78
betty.luyten@lummen.be
Bevoegdheden: cultuur, bibliotheek, onderwijs, kinderopvang, sociale zaken

Lars Van Rode

Lars Van Rodetweede schepen (sp.a)
Fonteinstraat 4
3560 Lummen
0496 63 66 01
lars.vanrode@lummen.be
Bevoegdheden: verkeer, digitale dienstverlening, communicatie en jeugd

Wim Vangeel

Wim Vangeelderde schepen (CD&V)
Meldertse Baan 21 bus 02.2
3560 Lummen
0486 97 37 97
wim.vangeel@lummen.be
Bevoegdheden: sport, leefmilieu en ontwikkelingssamenwerking

Mario Vrancken

Mario Vranckenvierde schepen (sp.a)
Nieuwstraat 44
3560 Lummen
0494 53 63 39
mario.vrancken@lummen.be
Bevoegdheden: openbare werken, begraafplaatsen en dierenwelzijn

Dirk Snyers

vijfde schepen (CD&V)
Toekomststraat 6
3560 Lummen
0475 28 68 97
dirk.snyers@lummen.be 
Bevoegdheden: financiën, toerisme, lokale economie, landbouw en feestelijkheden

Birgitt Carlier

Birgitt CarlierOCMW-voorzitter (sp.a)
Veldstraat 10E
3560 Lummen
011 42 17 55 - 0472 04 59 97
birgitt.carlier@lummen.be
Bevoegdheden: personeel, senioren, volksgezondheid en inburgering

Bernard Zwijzen

Gemeentesecretaris